menu

اینترنت رایگان ایرانسل!

​آپدیت ۱ مرداد : 

این روش  کماکان فعال و بسیار عالی جوابگو است 

هر روز تا ساعت ۱۲ شب نت رایگان نامحدود با حداکثر سرعت ممکن ( بعضا ۵ مگابایت بر ثانیه با فورجی! )
تحت هیچ شرایطی این روش را از دست ندهید.
از معرفی شماره های دوستان و خانواده خود غافل نشوید و از نت فوق نامحدود و رایگان این روش لذت ببرید.
تمام سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود را به صورت رایگان توسط این روش دانلود نمایید. 

روش همچنان عالی و فعال

آخرین ساعت تست : 

روز ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۶ 

۱۰۰% تست شده و عملی تا تاریخ ۲۴ تیر ماه ساعت ۱۹:۲۴

حداقل دانلود روزانه توسط این روش : ۲۰ گیگ!

۱۲ ساعت اینترنت نامحدود ۴g با بالاترین سرعت دانلود ممکن
به تعداد دفعات نامحدود 

==============================

نکته بسیار مهم : 

در صورتی که از نرم افزار ایرانسل من ادامه مطلب استفاده نکنید
این روش جوابگو و عملی نخواهد بود
لطفا حتما از فایل ادامه مطلب استفاده نمایید …

تحت هیچ شرایطی هم این نرم افزار را از بازار یا سایت دیگر آپدیت نکنید 

================================================

نکته مهم ۱ : 

حتی در صورتی که شماره طرف مقابلتان قبلا در ” ایرانسل من ” وارد شده باشد و شما مجدد آن شماره را وارد کنید پیغام تبریک و دریافت اینترنت رایگان برای شما ارسال می شود ولی در عمل اینترنتی به شما تعلق نمیگیرد . اینترنت وقتی به شما تعلق می گیرد که دقیقا پیام زیر را دریافت کنید

نکته مهم ۲ : 

پس از فعالسازی فری نت در نرم افزار ایرانسل من اینترنت ۱ روز رایگان شما قابل رویت است . اما همان طور که میبینید این اینترنت به عدد۱۰۱۷ مگابایت معادل ۱ گیگابایت ثبت شده است . کاربران زیادی این سوال برایشان پیش امده بود که چه طور ۱ گیگ اینترنت رایگان است اما ما میگوییم ۱۲ ساعت اینترنت نامحدود

باید بگوییم این عدد منفی می شود و رو به پایین پیشروی می کنید . با خیال راحت تمام دانلودهایتان را تا ساعت ۱۲ شب ادامه دهید .

بهتر است که فری نت را در ساعت ۱۲ شب روز قبل فعال کنید تا بتوانید تا ساعت ۱۲ شب روز بعد اینترنت رایگان داشته باشید 

=========================================================================

این روش کاملا قانونی است ولی برای فعالسازی و عملکرد صحیح  نیازمند به نکات ریزی است که آن را فقط در همین پست پیدا می کنید.

به تازگی اپلیکیشن ” ایرانسل من ” اپراتور ایرانسل قابلیتی را فراهم کرده است که توسط آن قادرید با بازاریابی برای این اپلیکیشن و تشویق دوستان خود برای استفاده از این اپلیکیشن ۱۲ ساعت اینترنت نامحدود و کاملا رایگان دریافت کنید …

در این روش شما می توانید با استفاده از گزینه ” جایزه دعوت دوستان ” در اپلیکیشن ” ایرانسل من ” مطابق تصویر زیر به ازای معرفی هر نفر ۱۲ ساعت اینترنت با سرعت دانلود نامحدود و عینا همانند اینترنت معمولی بسته ها هدیه بگیرید که به راحتی می توانید در این ۱۲ ساعت که محدودیتی هم در تعداد  معرفی افراد ندارد تمام دانلودهای خود اعم از موزیک و فیلم و سریال ها را به راحتی انجام دهید.

این روش همچنین محدودیتی در معرفی تعداد افراد ” البته تا این لحظه! ” ندارد و شما می توانیدهر تعداد فردی که می توانید معرفی کرده و در ازای آن ۱۲ ساعت اینترنت رایگان و نامحدود بسیار پرسرعت هدیه بگیرید . نا گفته نماند با معرفی هر فرد ۱۲ ساعت اینترنت رایگان هم برای شما و هم برای فردی که شما معرفی کرده اید و شماره وی را در نرم افزار ” ایرانسل من ” وارد کرده اید در نظر گرفته می شود. فری نت !

این آموزش دارای ۴ نکته کاربردی و ۱ نکته بسیار ضروری برای نتیجه گرفتن از این روش دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

شروع آموزش: 

روال کلی روش به این صورت است که شما در بخش معرفی افراد یعنی در تصویر زیر شماره ایرانسل فرد مورد نظرتان را وارد کرده سپس یک اس ام اس برای وی با این مضمون که توسط شماره ” X ” برای استفاده در اپلیکیشن ایرانسل من معرفی شده است ارسال می شود . حال شما باید نرم افزار “ایرانسل من ” را در گوشی ای که برای وی این اس ام اس ارسال شده است نصب نمایید و پس از ثبت نام در این نرم افزار و فعالسازی آن توسط همان شماره اس ام اس جایزه ۱۲ ساعته اینترنت نامحدود برای هر دو خط ارسال می شود

نکات کاربردی و مهم :

این روش در آخرین نسخه اپلیکیشن ” ایرانسل من ” که در بازار قرار دارد عملی نیست و شما باید از نسخه ای که در ادامه مطلب همین پست برای شما قرار داده ایم استفاده کنید . در صورتی که نسخه بازار بر روی گوشی شما نصب است یا ” ایرانسل من ” خود را به آخرین نسخه آپدیت کرده اید ابتدا نرم افزار را به طور کامل حذف و سپس نسخه ادامه مطلب را دانلود و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید

نکته ۱ : نسخه ادامه مطلب باید بر روی هر دو گوشی نصب شود و در صورتی که یک گوشی نسخه جدیدتر و یک گوشی نسخه قدیمی تر داشته باشد این روش جوابگو نیست.

نکته ۲ : نیازی به نصب نرم افزار بر روی گوشی دوم وجود ندارد و در واقع شما فقط به یک خط ایرانسل دوم نیاز دارید . به این صورت که ابتدا در نرم افزار ” ایرانسل من ” در گوشی اندرویدی خود شماره فرد مورد نظر را وارد کرده وقتی که اس ام اس برای وی ارسال شد / حالا در نرم افزاری مانند پارالل اسپیس که به صورت کامل یک محیط جدید از اپلیکیشن کلون را برای شما قرار می دهد ” ایرانسل من ” را بالا آورده و با شماره فردی که شماره او را در نرم افزار وارد کرده اید ثبت نام کنید . به محض ثبت نام ۱۲ ساعت اینترنت هدیه برای هر دو خط فعال می شود  ( دقیقا همانند کلون سازی در روش تله ممبر که در پست های پیشین این بخش موجود است)

نکته ۳ : برای نتیجه گرفتن از این روش خط جدیدی که برای معرفی و استفاده از اپلیکیشن ” ایرانسل من ” معرفی می کنید نباید پیش تر سابقه ثبت نام یا استفاده از این نرم افزار را داشته باشد . در غیر این صورت هیچ هدیه ای به شما تعلق نمی گیرد.

نکته ۴ :  پس از معرفی هر فرد در نرم افزار و ثبت نام شماره وی در این اپلیکیشن اس ام اس دریافت اینترنت هدیه برایتان ارسال می شود . دقت نمایید فعالسازی ۱۲ ساعت اینترنت رایگان به صورت عادی بر روی خط تان فعال می شود و هیچ بسته خاصی بر روی خط شما فعال نمی شود . به عبارتی خط ایرانسل شما دارای اینترنت نامحدود به مدت ۱۲ ساعت می شود که این اینترنت در اپلیکیشن ” ایرانسل من ” قابل رویت نیست و فقط با شماره گیری کد *۱۴۱*۴۴۴۴#   ( از راست به چپ خوانده شود ) می توانید از وضعیت فعالسازی بسته ۱۲ ساعته خود با خبر شوید.

این روش ۱۰۰% عملی و تست شده است

#فری نت

نظرات مطلب: آموزش فعالسازی فری نت ایرانسل با سرعت دانلود بالا ۴G! اپدیت ۱ مرداد

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert