menu

جدیدترین نسخه کرک شده و سالم بهترین رت نفود به گوشی های اندروید SpyNote v2

این نسخه ، نسخه کرک شده و بی مشکل از رت است

که توسط سایت فراروید پابلیک می شود

هدف از این آموزش ها شیوه نفوذ به گوشی های اندروید است تا متوجه شوید هک تلگرام

به همان راحتی که در کانال های فله ای تبلیغات می شود نیست 

و پس از یادگیری آموزش بتوانید از هک شدن خودتان در مواردی که قرار است طعمه قرار گیرید

جلوگیری کنید چرا که شما یک پله از هکر جلوتر هستید! 

این رت نیز مانند رت دروید جک و آموزش های قبلی برای اجرا نیاز به نصب بودن جاوا ران تایم بر روی ویندوزتان دارد 

همچنین رت عینا نیاز به مراحل پورت فورواردینگ و باز کردن پورت بر روی مودم دارد 

به عبارتی مراحل و آموزش دقیقا همان مراحل قبلی است اما ما این بار از یک رت جدید با نام Spynote استفاده می نماییم

در این پست از سایت فراروید قصد معرفی یک رت فوق العاده قدرتمند با امکانات بسیار عالی با نام SpyNote برای شما عزیزان قرار دهیم که از اصلی ترین مزایای این رت فوق العاده عدم نمایش آیکون آن در منوی نرم افزارها و در لانچر است . به عبارتی پس از نصب این رت بر روی گوشی قربانی به هر طریقی قربانی قادر به رویت آیکون رت در نرم افزارهای نصبی موجود در منوی گوشی خود نیست ، دقیقا کاملا عکس رت دروید جک که پس از نصب یک آیکون بسیار تابلو در منو از خودش باقی می گذاشت!

spynote

 

این بار از رت جدیدی که قصد داریم آن را در این پست معرفی نماییم استفاده می نماییم همچنین این بار برای آموزش که دقیقا همان مراحل آموزش استفاده از رت دروید جک است یک فایل ویدیویی قرار می دهیم که کاربران بتوانند با مجموع دو آموزش نوشتاری و تصویری و این آموزش ویدیویی تمام مشکلات خود را برطرف نمایند . همچنین در این آموزش ویدیویی برای تست باز شدن پورت از یک سایت جدید استفاده می نماییم که می توانید آن را در آموزش مشاهده نمایید . دقت نمایید رت اسپای نوت یک رت پولی است و برترین های اندروید در این پست کرک سالمی از این رت را در اختیار شما قرار می دهد چرا که کرک های مختلف و مشکل دار از این رت نیز در سطح اینترنت موجود است .

به جهت جلوگیری از فراگیر شدن این روش و از بین نرفتن امنیت فضای مجازی و بالانرفتن بازدید آن و همچنین جلوگیری از فیلترینگ سایت این آموزش به همراه آموزش ویدیویی کامل و عالی یک رت دیگر به صورت تضمینی با قیمت اندک ۳ هزار تومان به فروش میرسد!

 

دوستان تا تهیه شدن فیلم آموزشی نسخه جدبد فروش کنسل مبباشد

نظرات مطلب: ❶ دانلود اسپای نوت قوی ترین رت اندرویدی برای نفوذ به گوشی های اندروید

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert