menu

یادآوری :

 

 این مباحث به دلیل علاقه مندی و درخواست خود کاربران فراروید در سایت قرار میگیرد …

 

برای کرک کردن با تعداد یوزرنیم و پسورد بالا حتما باید یک VPS ( سرور مجازی ) داشته باشید 

 

کرک در کامپیوتر شخصی فقط باید به منظور تست سلامت و عملکرد کانفیگ و یا برای شروع یادگیری انجام شود 

 

 کرک با تعداد یوزرنیم و پسورد های زیاد در کامپیوتر شخصی حجم زیادی از ترافیک شما کم می کند همچنین سرعت کرک بسیار پایین است

 

sentry

 

شروع کار و مطالب پیش زمینه :

 

این رورها کرک اکانت ها سایت ها باب شده است . در هر فروم و کانالی می بینید تعدادی اکانت هایی که مشخصات آن برای فردی دیگر است همگانی شده و یا حتی در مواردی توسط اشخاصی فروخته می شود . آیا یک روز به این فکر کرده اید که یکی از این اکانت ها چه طور کرک می شوند و یا حنی یکی از این اکانت ها متعلق به شما باشد؟ چه احساسی پیدا می کنید ؟ باید بگوییم در این زمان هر فردی به دنبال آن است که این اکانت ها چه طور کرک شدند تا پسوردها را طوری تغییر دهیم که غیر قابل کرک باشند .

عملیات استخراج و درآوردن یوزرنیم ها و پسوردهای تصادفی داستانی طولانی و روش های متعدد دارد . در بعضی فروم ها ، می توان تمام ممبرها یا به عبارتی عضوهای فروم را بیرون کشید و تا این بخش یوزرنیم ها استخراج شده اند و مطمئن باشید حالا با قرار دادن پسوردهایی فاحش و پسوردی که ملکه ذهن هر فردی در هنگام پسورد گذاری است که عمده ترین این پسوردها عبارتند از  ۱۲۳۴۵  و ۱۲۳۴۵۶  و a123456 و همچنین برابر بودن پسورد دقیقا مطابق با نام کاربری و ……. شما قطعا از کرک دست خالی بیرون نمی آیید . روش دیگر که برای سایت ها استفاده می شود روش زدن دیتابیس سایت است که در آن روش به سایت نفوذ شده و یوزرنیم ها و پسوردها از دیتابیس سایت استخراج می شوند اما ممکن است یک سایت نفوذ پذیر نباشد در این حالت از دیتابیس یک سایت ضعیف تر استفاده می شود و سپس یوزرنیم ها و پسوردها برای کرک اکانت در سایت قربانی استفاده می شود .این روش به این علت است که اکثر افراد برای یوزرنیم های خود که اکثرا هم در سایت های مختلف یکی هستند به علت ترس از فراموشی پسورد ، پسوردهای یکسان انتخاب می کنند و این کار باعث می شود یک لقمه آماده چرب و نرم برای کرکر با دست های خود شما آماده شود! روش های دیگری نیز برای به دست آوردن لیست یوزرنیم ها و پسوردهای احتمالی ( در اصطلاح کمبو لیست ) وجود دارد که تخصصی تر است که چون مباحث خیلی باز می شود در همین جا به این توضیحات خاتمه می دهیم . اما پس از دریافت لیست یوزرنیم ها و پسوردهای احتمالی ( کمبو ) نوبت به اصلی ترین قسمت یک کرک یعنی کانفیگ می رسد . کانفیگ چیست؟ در فایل کانفیگ توضیحات مربوط به کرک است که اگر به حالت ساده بخواهیم بگوییم کانفیگ به نرم افزار کرکر معروف یعنی Sentry Mba دستور می دهد که به فلان سایت و این آدرس و این صفحه برو و این یوزرنیم و پسوردها را با این شرایط بر روی آن امتحان کن . همچنین به علت اینکه اکثر سایت ها حالا پس از وارد کردن ۷ یا ۸ بار یوزرنیم و پسورد اشتباه آیپی را بن می کنند نیاز است که چک شود که آیا کانفیگ پروکسی لس هست یا خیر . منظور از پروکسی لس بی نیاز بودن به پروکسی است اما سایتی وجود دارد که به دلیل امنیت بسیار بالا برای کرک حتما نیاز به پروکسی دارد . بحث کانفیگ نویسی و ساختار کانفیگ و  پیدا کردن پروکسی و …. گسترده است و حال برای شروع کار و استارت اولیه برای شما سنگین است . پس ما هم کار را با کرک اکانت در یک سایت محبوب یعنی Instagram شروع می کنیم و یک کانفیگ بی نیاز به پروکسی هم برای شما آماده کرده ایم که فقط با شیوه کرک کردن اکانت ها آشنا شوید و در آینده خودتان یک کرکر قوی شوید .

ابتدا نرم افزار Sentry Mba را از ادامه مطلب همین پست دانلود نمایید . سپس کانفیگ سایت instagram که یک فایل چند کیلوبایتی با پسوند ini هست را هم از ادامه مطلب دانلود نمایید .

همچنین ما یک کمبو ( لیست یوزرنیم و پسورد احتمالی ) برای شما به عنوان نمونه قرار داده ایم را دانلود نمایید . پس تا به اینجا دانلود سه فایل نیاز است . نرم افزار سنتری ، کانفیگ اینستاگرام ، کمبو لیست

حال نرم افزار سنتری ام بی ای را از حالت فشرده خارج کرده و آن را اجرا نمایید . احتمالا برای اولین بار محیط این نرم افزار برایتان سنگین و عجیب غریب است اما اگر مدتی با آن کار کنید ، دلتان برای آن تنگ خواهد شد و قطعا منوهای نرم افزار نیز برایتان شیرین می شود و پیوسته به دنبال یادگیری قسمت های مختلف آن خواهید بود .

ادامه آموزش به منظور درک شیواتر و ساده تر به صورت ویدیو فارسی توسط سایت برترین های اندروید ضبط  و فیلمبرداری و خدمت کاربران عزیز سایت معرفی می شود .

بعد از دیدن این ویدیو قطعا تجدید نظری برای کلیه پسوردهای خود مخصوصا پسورد بخش پلاس سایت برترین های اندروید می کنید 

و حتما اگر ساده یا قابل حدس زدن هستند آن ها را تعویض و از پسوردهای قوی تری استفاده نمایید 

دقت نمایید اینستاگرام و تلگرام و ….. به خودی خود هک نمی شوند و اصلا قابل هک شدن نیستند

وقتی صحبت از هک تلگرام یا اینستاگرام می شود منظور استفاده از ساده لوحی صاحب اکانت است

به طوری که یا اکانتش به دلیل پسوردهای ساده کرک می شود و یا سیستمش توسط ویروس یا رت آلوده می شود

و کلیه اطلاعاتش در اختیار فرد هکر قرار داده می شود ….

پس همیشه با احتیاط عمل کنید همچنین تحت هیچ شرایطی نرم افزاهای کانال های هک و کرک را دانلود نکنید

در تعداد دفعات بالا مشاهده شده این نرم افزارها آلوده به رت و ویروس هستند …..

نظرات مطلب: آموزش کرک اکانت اینستاگرام توسط نرم افزاری سنتری+ کانفیگ پروکسی لس

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert