menu

مسنجر قدرتمند بیتاک BeeTalk

قابلیت گفتوگو با دوستان خود به صورت رایگان

عرضه شده به صورت کاملا رایگان

درخواستی کاربران سایت FARAROID

BeeTalk یکی از معروف ترین، محبوب ترین و کامل ترین مسنجرهای اندروید می باشد که با امکانات بسیار عالی که دارد توانسته است به خوبی جای خود خود را در میان کاربران گوشی های هوشمند باز کند. این مسنجر بیش از ۵۰۰ میلیون بار از سایت گوگل پلی دریافت شده است و توانسته است امتیاز متناسبی نیز به دست بیاورد.

BeeTalk

ویژگی ها :

 • قابلیت جستوجو و نمایش دادن افرادی که در فاصله دور یا نزدیکی از شما قرار دارند
 • قابلیت ارسال کردن پیامک هایی که بعد از خوانده شدن توسط کاربر ناپدید می شوند
 • جستوجو در میان بیتاک برای یافتن افراد و دوستان جدید از سراسر جهان
 • ارسال پیامک های متنی، برقراری تماس های صوتی و ارسال پیام صوتی به صورت رایگان و نامحدود
 • ارسال استیکرهای بسیار جذاب و شکیل در هنگام چت برای دوستان خود
 • قابلیت انجام چت ها به صورت گروهی با قابلیت دعوت از دوستان خود برای شرکت در آن
 • ساخت و ملحق شدن به کلاب برای یافتن دوستان جدید و آشنایی بیشتر با آنها

 

مسنجر بیتاک – BeeTalk از جمله مسنجرهایی بود که در بازه زمانی بسیار کوتاه مدتی توانست به شهرت برسد. BeeTalk، شاید بسیاری از شهرت خود را مدیون از کار افتادن مسنجرهایی مانن ویچت، وایبر و دانست. اما به هر حال بیتاک هم از اول با قدرت بسیار بالایی شروع کرد و امکانات بسیار عالی داشت. در گزینه اول، طراحی بیتاک، یکی از ویژه ترین گزینه هایی بود که در هنگام باز کردن آن به چشم می خورد. این مسنجر با رنگی متفاوت با آن چه که در مسنجرها دیده بودیم، یعنی رنگ زرد متمایل به تارنجی، عرضه شد. قسمت های اصلی مسنجر نیز با همین رنگ طراحی شده است. البته برای آن دسته از کاربرانی که دلیل استفاده از این رنگ را نمی دانند، باید بگوییم که مسنجر BeeTalk از دو کلمه Bee و Talk تشکیل شده است. معنی کلمه Bee=زنبور عسل. رنگ زرد استفاده شده در این مسنجر نیز به رنگ عسل می باشد و از رنگ عسل برای آن الهام گرفته شده است.

 

یکی دیگر از قابلیت های چشم و نواز و نسبتا آشنایی که در مسنجر BeeTalk وجود داشت، قابلیتی همانند Shake کردن در مسنجر ویچت بود. در بیتاک برای کاربران قابلیتی مهیا شده بود که با استفاده از کاربران این امکان را داشتند تا افرادی را که در نزدیکشان قرار دارند به سادگی بیابند. به این ترتیب کسانی که مسنجر بیتاک را در گوشی خود نصب کرده باشند، می توانند دوستان و همسایه خودشان را که مشترکا از این مسنجر استفاده می کنند، به سادگی یافته و به آنها گفتوگو کنند. البته قابلیتی نیز در این مسنجر وجود دارد که امکان یافتن افراد دورتر نیز وجود دارد و با کمک آن میتوانید افراد جدیدی را بیابید که ممکن است کیلومترها از شما دور باشند.

 

در مورد امکانات اصلی مسنجر قدرتمند BeeTalk باید بگوییم که این مسنجر، امکان ارسال پیامک های متنی و همچنین برقراری تماس های صوتی را به صورت نامحدود به شما می دهد. با استفاده از مسنجر بیتاک قادر خواهید بود که با کاربران بیتاک به صورت رایگان به ارتباط بپردازید. این ارتباط از طریق اینترنت انجام می شود و به همین دلیل هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت و تنها هزینه ای که متحمل خواهید شد، هزینه مربوط به اینترنت میباشد. قابلیت ساخت اتاقک های چت نیز به مرور در بیتاک اضافه شد؛ چرا که این قابلیت در نسخه های اولیه BeeTalk وجود نداشت. به این ترتیب شما این امکان را خواهید داشت تا دوستان خود را دعوت کرده و به صورت گروهی و مشترک با آنها چت کنید. امکان ارسال پیامک whisper نیز در مسنجر بیتاک گنجانده شده است که با استفاده از آن شما می توانید برای مخاطب هایتان پیامک هایی ارسال کنید که بعد از خوانده شدن توسط انها، به صورت خودکار ناپدید شوند؛ بدون شک چنین قابلیتی می تواند استفاده های بسیار زیادی داشته باشد 😉

نظرات مطلب: ❶ BeeTalk v2.2.5 دانلود جدیدترین نسخه مسنجر بیتاک اندروید

 • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
 • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
 • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
 • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert