menu

برای اولین بار در بین تمام وب سایت های ایرانی و خارجی

 

کشف یک باگ فوق العاده جهت استفاده روزمره در نرم افزار تلگرام

 

هدیه به کاربران عزیز سایت فراروید

 

همان طور که اطلاع دارید به تازگی تلگرام قابلیت ادیت و ویرایش پیغام ها را پس از ارسال به نرم افزار پرمخاطب خود اضافه کرده است به طوری که هر کاربر قادر است پس از ارسال یک پیغام سریعا آن را توسط گزینه Edit ویرایش و یا توسط یک نقطه کاملا حذف و پنهان کند. حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده است که در تلگرام با فردی چت می کنید و همین که از صفحه چت با آن فرد بیرون می روید و برمی گردید متوجه می شوید که فرد مذکور پیغام خود را ویرایش کرده است و در کنار پیغام فرد مذکور گزینه ای با عنوان ” edited ” اضافه شده است.

telegram_1

 

آیا دوست دارید بدانید که پیغام اصلی ای که ادیت شده چه بوده است و طرف مقابلتان را غافلگیر و متعجب کنید؟ روش انجام این کار توسط سایت برترین های اندروید برای اولین بار در میان تمام وب سایت های ایرانی و خارجی عمومی و پابلیک می شود و به زودی زود شاهد فراگیر شدن این روش که اختصاصی وبسایت فراروید است باشید …

شروع آموزش: 

برای مشاهده پیام های ادیت شده در تلگرام روال کار بسیار ساده است! مشاهده پیام های ادیت شده در تلگرام فقط در نسخه های جدید تلگرام که قابلیت ادیت دارند نمایش داده می شود! بله درست است، فقط کافیست یک نسخه از تلگرام قدیمی تر که قابلیت ادیت هنوز در آن اضافه نشده بود را در کنار تلگرام اصلی خود نصب کنیدآن موقع خواهید دید که هر پیغام ادیت شده ای در نسخه های قدیمی تر تلگرام به صورت ادیت نشده و با همان مضمون اصلی به نمایش در می آیند و شما به عبارت عامیانه خواهید توانست مچ طرف مقابلتان را بگیرید.

دقت نمایید این باگ(مشاهده پیام های ادیت شده در تلگرام) دقیقا زمانی اتفاق می افتد که هر دو تلگرام جدید و قدیمی همزمان نصب باشند و اگر بعد از اینکه پیغام ادیت شد شما اقدام به نصب تلگرام قدیمی کردید این روش عمل نخواهد کرد. توسط این روش شما می توانید خیلی از دوستان خود را به شدت شگفت زده کنید و آن ها را غافلگیر کنید.

tel-jadid

telghadimi

 

برای اینکه به دنبال این نسخه از تلگرام نگردید ما این نسخه را به صورت کلون شده در آورده ایم که می توانید آن را در کنار تلگرام نسخه جدید خودتان نصب داشته باشید و هر دو تلگرام را باهم داشته باشید و در مواقعی که نیاز دارید پیغام های ادیت شده را قبل از ادیت ببینید به تلگرام قدیمی مراجعه کرده و پیغام ها را مشاهده نمایید.

این نسخه دارای قابلیت ساپورت کانال نیز می باشد.

نظرات مطلب: آموزش مشاهده پیام های ادیت شده در تلگرام

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert