menu

با عرض سلام

مدتی است تلگرام طرح رایگانی را برای بعضی ( اکثر ) سیم کارت های ایرانسل خود فعال کرده است . با استفاده از این طرح شما می توانید یک هفته اینترنت رایگان برای استفاده از نرم افزار تلگرام داشته باشید .

به اطلاعتان می رسانیم در این طرح تلگرام و دانلود فایل های موجود در آن اعم از انواع عکس و فیلم و ویدیو و کلیپ و حتی فیلم ها و فایل های چند گیگابایتی که در سرور تلگرام آپلود شده اند و به صورت فایل تصویر زیر هستند کاملا رایگان و با نهایت سرعت قابل دانلود است و شما این یک هفته را می توانید به صورت شبانه روزی در تلگرام به رایگان دانلود کنید

 

اگر می خواهید متوجه شوید این طرح برای سیم کارت ایرانسل شما در نظر گرفته شده یا خیر . نرم افزار مای ایرانسل یا همراه ” ایرانسل من ” را بر روی خط یا خط های ایرانسل خود فعال کنید . اگر گزینه زیر را در قسمت طرح ها داشتید این روش برای شما جوابگو و یک هفته تلگرام با دانلود رایگان در انتظار شماست .

 

این بسته برای همه سیم کارت ها در نظر گرفته نشده است پس اگر این گزینه را نداشتید تعجب نکنید 

 

روشی دیگر هم در کانال تلگرام وجود دارد برای کسانی که این گزینه براشون فعال نشده برای مشاهده روش دیگر اینجا کلیک کنید

نظرات مطلب: فری نت جدید سیم کارت ایرانسل مخصوص تلگرام

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert