menu

سورپرایز در سورپرایز!

 

هم برای ایرانسلی ها هم همراه اولی ها!

 

در حال تکمیل فری نت همراه اول هستیم!

 

در این روش شارژ شما نباید صفر باشد و باید مقداری شارژ داشته باشید 

 

در این روش شما نباید دارای بسته اینترنتی باشید وگرنه از حجم بسته کم خواهد شد 

 

قطعا این روزها شما هم همانند دیگر کاربران عزیز فراروید منتظر فری نت یا انواع و اقسام روش های شارژ رایگان هستید . باید بگوییم باگ یابی و یا پیدا شدن یک باگ در اپراتورهای ایرانی این روزها بسیار سخت شده . اپراتورهایی که حساب و کتاب  کیلوبایت دانلود شما را دارند! طوری که شاهد هستیم ایرانسل طرحی با عنوان  ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه زده ! و اینکه باگ های زیادی در طی مدت زمان و دوره های قبلی از انواع اپراتورهای ایرانی کشف و عمومی شد و قطعا و طبیعتا این اپراتورها هم آن ها را خیلی زود پچ و غیر قابل استفاده میکنندو تعداد باگ ها روز به روز کم و کمتر می شود . پس دوستانی که هر دوره در این بخش به دنبال شارژ رایگان و فری نت هستند لطفا با تفکر در مورد موارد گفته شده مقدای سطح توقعات خود را از این بخش پایین بیاورند .

 

 

به علت درخواست کارگروه مصادیق مجرمانه و همچنین شکایت اپراتور حذف شد!

لطفا از مطالب دیگر سایت مشاهده فرمایید…

نظرات مطلب: فری نت ایرانسل – دانلود و تماشای ویدیوها از سایت آپارات به رایگان

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert