menu

MusiXmatch lyrics Premium V6.7.4

 

هرگونه آموزش مشابه از زمان ارسال این پست در سایر سایت های ایرانی
محکوم به کپی برداری محض از این مطلب است.

 

 این آموزش کاملا اختصاصی و کشف شده توسط وب سایت فراروید است
و نمونه آن در هیچ سایت ایرانی و خارجی به صورت رایگان وجود ندارد.

 

جدیدترین نسخه فول پرمیوم موزیک پلیر بسیار پرطرفدار MusiXmatch lyrics در آخرین نسخه گوگل پلی 

 

 با تمام امکانات پرمیوم و امکان نمایش Lyric و متن موزیک ها حتی موزیک های فارسی و بدون تبلیغات

 و با قابلیت نمایش متن موزیک های پخش شده به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت 

 

۱۰۰ میلیون بار دانلود این موزیک پلیر فقط از طریق گوگل پلی و امتیاز ۴٫۵ از ۵ بی دلیل نیست …

 

آموزش نیازمند به روت است

  

در نسخه ۶٫۸٫۰ قابلیت نمایش متن موزیک ها در لاک اسکرین

  

و همچنین سینک نرم افزار به Spotify و دریافت پلی لیست از آن نیز اضافه شده است 

 

همان طور که اطلاع دارید یکی از پرطرفدارترین موزیک پلیرهای اندرویدی و حتی IOS چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ زیبایی موزیک پلیر قدرتمند  MusiXmatch lyrics است اما ویژگی قابل توجه این موزیک پلیر که آن را بسیار زبان زد کرده است قابلیت نمایش متن موزیک های در حال پخش حتی موزیک های ایرانی و فارسی است.

تا مدت ها پیش نسخه های پرمیوم این نرم افزار در سایت ما و سایت های و فروم های دیگر اندرویدی با هر بار آپدیت جدید این نرم افزار قرار میگرفت اما به یکباره سرور سازنده این نرم افزار با یک ترفند جدید تمام نسخه های پرمیوم این نرم افزار که در سطح اینترنت به صورت کرک شده بودند را از کار انداخت و یکی از اصلی ترین ویژگی های این پلیر یعنی قابلیت نمایش متن موزیک ها در حالت آفلاین آن به طور کامل غیر فعال شد و متاسفانه هیچ جایگزین خوبی هم برای این پلیر به طور ۱۰۰۰% و با ویژگی ها و زیبایی و قابلیت های این پلیر وجود ندارد. همچنین در صورتی که بخواهید از نسخه رایگان استفاده نمایید تبلیغات آزار دهنده نرم افزار و اینکه دائما برای نمایش متن موزیک ها باید به اینترنت متصل باشید لذت استفاده از این نرم افزار را از بین برد .

 

همان طور که در تصویر بالا می بینید متن موزیک هایی که پیش تر به صورت آنلاین پخش شده بودند

 

حالا در حالت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت با پخش موزیک

 

توسط روش اختصاصی ما  به نمایش در می آیند ( قابلیت پرمیوم نرم افزار )

 

اما در این پست برای طرفداران این موزیک پلیر اندرویدی که در ایران هم تعداد آن ها کم نیست و حتی در بخش نظرات این موزیک پلیر در پست اختصاصی خودش کامنت های بسیاری از کاربران برای قرار دادن نسخه پرمیوم این نرم افزار داشتیم خبر خوشی داریم و آن هم روش جدید فعالسازی جدیدترین نسخه گوگل پلی این نرم افزار به صورت پرمیوم و با تمام امکانات نسخه جدید + نمایش لایریک ها و متن های موزیک و عدم نمایش تبلیغات است. این آموزش صرفا برای تمامی بازدیدکنندگان سایت فراروید به صورت کاملا رایگان! مارا به دوستانتان معرفی کنید.

 

شروع آموزش :

 

ابتدا نسخه ۶٫۶٫۰ پرمیوم ( فایل شماره ۱ ) این نرم افزار را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نمایید  اگر از قبل هر نسخه از نرم افزار را نصب داشتید آن را پاک نمایید و سپس این نسخه را نصب کنید)

حال وارد نرم افزار شده و از قسمت لاگین نرم افزار وارد حساب کاربری گوگل خود شوید تا نرم افزار به حالت لاگین در بیاید و منوی Premium نرم افزار نمایش داده شود.
نسخه ۶٫۶٫۰ هم در واقع یک نسخه کرک شده پرمیوم از نرم افزار بوده که پیش تر در سایت معرفی کرده بودیم اما پس از لاگین و پرمیوم شدن نرم افزار، کلیه امکانات پرمیوم نرم افزار از کار می افتد و حتی متن اکثر آهنگ هایی که به سادگی در نسخه رایگان قابل نمایش بوده اند در این نسخه غیر فعال می شود . چرا که همان طور که توضیح دادیم این نسخه توسط سرور سازنده نرم افزار به عنوان نسخه کرک شده شناسایی می شود و نقص پیدا کرده و غیر فعال می شود.

حال از این مرحله به بعد شروع آموزش ما برای دور زدن این محدودیت و برخورداری از آخرین نسخه فول پرمیوم ۶٫۷٫۴ گوگل پلی با تمام امکانات بدون ۱% نقص و مشکل است .

پس از لاگین کردن در نسخه ۶٫۶٫۰ و پرمیوم شدن نرم افزار مطابق تصویر زیر:

 

شما باید از نرم افزار خارج شوید (از اکانت لاگین شده خود خارج نشوید) و سپس نسخه ۶٫۷٫۴ پرمیوم  ( فایل شماره ۲ ) را بدون پاک کردن نسخه ۶٫۶٫۰ از طریق فایل منیجر گوشی بر روی نسخه قبلی نصب کنید تا نرم افزار با همان حالت لاگین شده به نسخه ۶٫۷٫۴۴ پرمیوم ارتفا پیدا کند.

خوب در این جا با یک مشکل بزرگ بر می خوریم و آن هم اینکه نصب هر نسخه جدید یا قدیمی تر از این نرم افزار بر روی نسخه قدیمی امکان پذیر نیست و اگر هم اقدام به این کار کنید با ارور Apk Not installed برخورد می کنید و نرم افزار نصب نخواهد شد. این مشکل هم یک راه چاره دارد که در ادامه به صورت تصویری برایتان توضیح می دهیم.

با این شرایط که نسخه ۶٫۶٫۰ را نصب و در آن لاگین کرده اید و نرم افزار علامت پرمیوم را نشان داده است وارد نرم افزار معروف لاکی پچرمی شویم و به ترتیب تصاویر اقدام می کنیم (نیازمند به روت)

بعد از ورود به لاکی پچر مطابق تصویر زیر بر روی گزینه Toolbox کلیک می کنیم:

 

حالا مطابق تصویر بعد بر روی گزینه Patch to Android کلیک کنید:

 

 

سپس از منوی باز شده مطابق تصویر زیر هر سه گزینه که با مربع قرمز نمایش داده شده است را تیک بزنید و بر روی گزینه Apply در پایین صفحه کلیک نمایید ( این عملیات مقداری زمان بر است و بعد از انجام احتمالا خود گوشی به طور خودکار ریست ( خاموش و روشن ) می شود.

تا پایان عملیات صبور باشید و منتظر ریست شدن گوشی باشید اگر گوشی به طور خودکار ریست نشد پس از پایان عملیات آن را به صورت دستی ریست کنید.

 

 

پس ازپایان عملیات و ریست شدن و بالا آمدن مجدد گوشی دوباره به مسیر بالا بروید و اگر عملیات با موفقیت به اتمام رسیده باشد همان طور که در تصویر می بینید در انتهای عبارت هر گزینه پایین خط سبز رنگ داخل پرانتز عبارت (patch applied) را مشاهده می کنید که نشان از موفقیت آمیز بودن عملیات است.

 

 

کار تمام است. حالا به راحتی می توانید نسخه ۶٫۷٫۴ پرمیوم این موزیک پلیر را بر روی نسخه ۶٫۶٫۰ آن نصب نمایید و از امکانات کامل نسخه ۶٫۷٫۴ با تمام قابلیت های پرمیوم استفاده نمایید. یعنی با انجام عملیات بالا در لاکی پچر حساسیت نرم افزار به آپگرید که توسط سرور سازنده اعمال شده است را از بین می برید و به راحتی می توانید نسخه های جدید نرم افزار را بر روی نسخه های قدیمی آن نصب کنید.

 

 

اما شاید بپرسید اصلا برای چه این کار را انجام می دهیم و مستقیما نسخه ۶٫۷٫۴ پرمیوم را نصب نمی کنیم؟! 

سوال خوبی است! 

 

پاسخ: 

 

نسخه ۶٫۶٫۰ پرمیوم دارای قابلیت لاگین شدن در جیمیل و فعالسازی بخش Premium است اما کلیه قسمت های پرمیوم نرم افزار بعد از لاگین از کار می افتد و مرتبا با ارور آپدیت نرم افزار برخورد می کنید.

نسخه ۶٫۷٫۴ نرم افزار دارای تمام امکانات پرمیوم بدون نقص است اما قسمت لاگین به جیمیل نرم افزار که قادر است بخش پرمیوم را فعال کند توسط سرور سازنده بلاک شده است و با لاگین به جیمیل در این نسخه مجددا به بخش لاگین بر می گردید؛ پس ما با ترکیب دو نسخه هم به جیمیل لاگین می کنیم و هم نرم افزار را فول پرمیوم می کنیم و سرور را دور می زنیم D-:

پس از اینکه نرم افزار را از نسخه ۶٫۶٫۰ به نسخه ۶٫۷٫۴ پرمیوم آپدیت کردید برای نمایش متن موزیک ها باید از یک فیلتر شکن استفاده کنید. (نرم افزار کشور ایران را تحریم کرده است و متن ها بدون فیلتر شکن نمایش داده نمی شود و با ارور Houston we have a problem we are on it برخورد می کنید)

برای حل مشکل نمایش موزیک ها از فیلترشکن فندق شکن.  استفاده نمایید.

دانلود نسخه پریمیوم ۶.۶.۰

دانلود نسخه نهایی ۶.۸.۰

این آموزش در پخش ViP+ سایت ApKTopS بود(۲۹ هزار تومانی!)

 

فراروید را به دوستانتان معرفی کنید.

نظرات مطلب: ❶سورپرایز:MusiXmatch lyrics Premium v6.7.4 نسخه پرمیوم موزیک پلیر پرطرفدار اندروید

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert