menu

نرم افزار ساخت شماره برای اندروید

 

امروز برای شما کاربران سایت نرم افزاری پر کار آمد گذاشته ایم بنام (شماره ساز)که توسط نویسنده همین مطلب تکامل و به اشتراک گذاشته شده است و به شما بازدیدکنندگان محترم سایت فراروید تقدیم میشود

 

شاید برای شما جای سوال باشد که این نرم افزار در کجا ها بکار میرود؟ درجواب این سوال باید بگوییم که این نرم افزار درست نرم افزاریست که بدرد مدیران گروه و چنل میخورد!

شما با این نرم افزار میتوانید شماره های متعددی بسازید و انهارا به گروه خود اد کنید!با این نرم افزار کار افرادی که دنبال ممبر برای گروهشان میگشتند حل شده است! فقط کافیست یک شماره مبدا و یک شماره مقصد به برنامه بدهید و دکمه  (بساز) را بزنید تا یک عالمه شماره به صورت خودکار در مخاطبین تلفنتان ذخیره شوند!

همچنین پس از اتمام کار شما با آن شماره هایی که ساخته اید میتوانید از بخش حذف خودکار به حذف مخاطبینی که با این نرم افزار ساخته اید بپردازید ان هم خیلی سریع و بی معتلی!

این نرم افزار نیازی به خریداری داخلی ندارد ولی در خیلی از کانال های تلگرامی و سایت های فروش نرم افزار به فروش میرسد ولی شما نرم افزار شماره ساز را میتوانید خیلی راحت و رایگان دریافت کنید!

همین الان نرم افزاره شماره ساز را دانلود کنید

نظرات مطلب: ❶آموزش ویژه ساخت شماره اد کردن در گروه و کانال(افزایش اعضای گروه و کانال)!

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert