menu

۲ گیگ اینترنت رایگان همراه اول به صورت مکرر

با سلام

به تازگی همراه اول توسط کد

*۱۰۰۰*۲۱#

دو گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد . این کد را شماره گیری می کنید اگر هزینه را صفر زده بود ۲ گیگ اینترنت رایگان می گیرید اما اگر هزینه بسته را برای شما به نمایش درآورده بود این روش بر روی سیم کارت شما جوابگو نیست . ( احتمالا بر روی خط های اعتباری با کد ۰۹۹۰ به هیچ وجه جوابگو نیست )

حال اگر این بسته برای شما فعال شد آن را استفاده نمایید و پس از اتمام حجم دوباره همین کد را شماره گیری کنید . ما بر روی یک خط ۱۰ بار از این کد استفاده کردیم و ۲۰ گیگ اینترنت رایگان دریافت کردیم . تا زمانی که حجم بسته صفر به نمایش در می آید شما می توانید از این کد استفاده کنید . این کد بر روی همه سیم کارت های اعتباری همراه اول جوابگو نیست و اگر بعد از زدن این کد مبلغی غیر از صفر را مشاهده کردید این روش بر روی سیم کارت شما جوابگو نیست 

روش های جدید ابتدا در کانال تلگرام رسمی فراروید قرار میگیرند برای عضویت یا مشاهده کانال کلیک کنید

در ادامه ببینید…

فری نت جدید سیم کارت همراه اول برای تلگرام با ساپورت کل ایران

نظرات مطلب: دریافت اینترنت رایگان و قانونی همراه اول به صورت مکرر

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert