menu

فری نت بسیار ویژه ایرانسل

اینترنت رایگان ۱ گیگ روزانه ایرانسل به صورت دائمی

موجود در بخش ViP+ apktops!

سورپرایز ویژه کاملا رایگان برای فرارویدی ها!

اگر نرم افزار ” ایرانسل من ” را نصب نمایید در تب آخر نرم افزار در قسمت پیشنهاد های شخصی بسته ای با نام اینترنت ” ۱ گیگ برای این ساعت ” وجود دارد که از ساعات آغازین صبح قیمت های متفاوتی دارد . شاید بد نباشد بدانید که این بسته هر روز صبح از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگان ،  ۶ تا ۷ صبح ۵۰ تومان و به همین منوال قیمت اش افزایش پیدا می کند و در ساعات پایانی روز به قیمت های بالاتر افزایش پیدا می کند .

 

اما همان طور که توضیح دادیم این بسته هر روز از ساعت ۵ تا ۶ صبح رایگان است و با هزینه ” ۰ریال ” فعال می شود . اگر در منطقه ای هستید که می توانید از اینترنت ایرانسل با نهایت سرعت استفاده نمایید هر روز صبح می توانید از ساعت ۵ تا ۶ صبح با فعالسازی این بسته از اینترنت رایگان لذت ببرید ویا در ساعات اغازین صبح این بسته قیمت های متغیر ۵۰ تومان  و ۱۰۰ تومان و ۲۰۰ تومان را دارد و بسیار مقرون به صرفه است .

 

 امیدورارم از این آموزش فری نت لذت برده باشید…

برای حمایت از ما لطفا فراروید رو به دوستانتون معرفی کتید

نظرات مطلب: ❶اینترنت رایگان ۱ گیگ روزانه ایرانسل به صورت دائمی

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert