menu

با این آموزش ویژه وبسایت آموزشی فراروید شما میتوانید بدون هیچ هزینه ای اقدام به فارسی سازی گوشی سامسونگ اندروید ۴ به بالای خود کنید…

 

 

همان طور که در پست Morelocale هم گفتیم زبان فارسی به طور کلی در اندروید ۴.۰ به بالا موجود است و پشتیبانی از آن وجود دارد  . همچنین در صورتی که در csc گوشی اندرویدی شما نیز فارسی وجود داشته باشد شما از قابلیت منو فارسی هم برخوردار خواهید بود . اما در تعدادی از گوشی های سامسونگ این زبان ها مخصوصا زبان فارسی مخفی بوده و شما برای فارسی کردن گوشی خود نیازمند به مراکز تعمیراتی و فلش گوشی خود می باشد اما توسط آموزش امروز به راحتی قادرید گوشی سامسونگ خود را بدون نیاز به تعمیرکار منو فارسی نمایید و حتی زبان فارسی در لیست زبان های گوشی اندرویدی شما اضافه و قابل انتخاب شود .

 

 

Language-Enabler-cover

 

 

نکات روش:

نرم افزار نیازمند به روت است 

این نرم افزار فقط و فقط بر روی برند Samsung عمل می نماید 

توسط این نرم افزار ، اگر زبان فارسی در لیست زبان های مخفی گوشی اندرویدی شما

موجود باشد در بخش Language اضافه خواهد شد 

در صورتی که گوشی را فکتوری ریست ( ریست کارخانه ای ) نمایید

زبان های اضافه شده مجددا پاک خواهد شد 

 

شروع آموزش : 

نرم افزار Language Enabler را بر روی گوشی اندرویدی سامسونگ روت شده خود نصب نمایید ، حالا وارد نرم افزار شده دسترسی روت را به آن بدهید . کلید Menu گوشی را زده گزینه Select All را انتخاب نمایید و گزینه Enable selected language را بزنید.

گوشی شما پس از چند ثانیه به صورت خودکار ری استارت خواهد شد در بوت بعدی زبان فارسی و دیگر زبان های مخفی به بخش Language & input گوشی اندرویدی سامسونگ شما اضافه خواهد شد.

 

languagess

 

تفاوت نرم افزار Morelocale با این نرم افزار فارسی ساز سامسونگ : 

 

۱- نرم افزار فارسی سازی Morelocale برای تمام برندهای اندرویدی جوابگو هست اما زبان فارسی به لیست زبان ها اضافه نمی شود و از داخل نرم افزار انتخاب می شود اما نیازی به روت ندارد.

 

۲- نرم افزار Language Enabler فقط مخصوص گوشی های برند Samsung است اما زبان فارسی و زبان های دیگر به لیست زبان های گوشی شما در منو اضافه می شود اما نیاز به روت دارد.

 

دانلود نرم افزار با لینک مستقیم

حجم ۳۰۰ کیلو بایت

 

نظرات مطلب: آموزش بهترین روش فارسی سازی گوشی سامسونگ در اندروید ۴.۰ به بالا

  • لطفا در درج کامنت به موارد زیر دقت داشته باشید:
  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین به اشخاص ادیان توسعه دهنده ها و ناشران ممنون میباشد.
  • درج هر گونه نظر مرتبط با فروش اکانت های نرم افزاری و بحث در مورد کرک و دور زدن برنامه های ایرانی و عدم احترام به حقوق توسعه دهنده ها ممنون میباشد.
  • لطفا در زیر هر پست تنها کامنت های مرتبط با ان پست را درج نمایید و از درج نظرات غیر مرتبط با مطلب جدا خودداری نمایید که در غیر این صورت تایید نخواهد شد.
more_vert